Brabo en Elita samen rond de tafel!

Dat het handbal in Lebbeke een grote traditie heeft zal iedereen wel beamen. Velen herinneren zich nog de topwedstrijden die in en rond Lebbeke werden gespeeld. Nog steeds zijn er in onze gemeente verschillende mensen en organisaties enthousiast met de handbalsport bezig, als speler of als bestuurslid. Die handbaladepten moeten helaas toegeven dat er voor onze jeugd zoveel alternatieven zijn en dat de vijver waaruit we jeugdig talent moeten putten niet onbeperkt is. Het lijkt dan ook een verspilling van energie om in gespreide slagorde te proberen handbal in en om Lebbeke te promoten.
Om die reden hebben de besturen van BRABO en ELITA beslist om gesprekken op te starten die moeten leiden naar meer en beter handbal. Wij hopen alvast dat alle sympathisanten open staan voor dit initiatief zodat beide besturen kunnen sleutelen aan een grote handbaltoekomst in eigen streek.